autovit.ro

Autovit.ro este alaturi de tine in toata tara

Esti dealer Autovit.ro? Vinzi masini/motociclete prin intermediul site-ului nostru? 

In orice colt al tarii te-ai afla, consultantii nostri de vanzari iti stau la dispozitie pentru toate intrebarile pe care le ai, legate de serviciile oferite de Autovit.ro.

Echipa nostra este alcatuita din specialisti in domeniul auto. Experienta, flexibilitatea si nivelul ridicat al cunostintelor de specialitate le permit acestora sa gaseasca cele mai eficiente solutii pentru nevoile specifice ale fiecarui client.

Va prezentam echipa agentilor teritoriali Autovit.ro

Laura Teculescu – laura.teculescu@autovit.ro – 0737.043.092 (zona portocalie)

Daniel Gramus – daniel.gramus@autovit.ro – 0737.043.093 (zona verde deschis)

Paul Popa – paul.popa@autovit.ro – 0737.043.091 (zona verde inchis)

Alin Petric – alin.petric@autovit.ro – 0725.912.037 (zona rosie)

Mircea Sita – mircea.sita@autovit.ro – 0724.054.563 (zona neagra)

Daniel Saghin – daniel.saghin@autovit.ro – 0724.054.562 (zona gri)

Petre Musat – petre.musat@autovit.ro – 0724.054.564 (zona albastra)

Peste 450 de Dealeri din toata tara au incredere in serviciile noastre pentru ca, de 11 ani, Autovit.ro isi dovedeste profesionalismul zi de zi.

Alatura-te noua si vei putea vedea cum creste afacerea ta. Stabileste o intalnire cu specialistii nostri!

Adauga un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

CITESTE MAI MULTE DESPRE:
Ne gasesti pe:
Ai intrebari?

Acceseaza sectiunea Ajutor

(031) 860 90 90 (de Luni pana Vineri intre
09:00 - 18:00)